x

Napište nám

 Nevyplnili jste povinné pole.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem
reakce na odeslanou zprávu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se
zásadami ochrany osobních údajů
.

O nás

Společnost SERVIS CENTRUM a.s. se specializuje na dodávky výrobních zařízení a spotřebních materiálů, poradenství a poskytování souvisejících služeb v oblasti sítotisku a tamponového tisku. Své služby zaměřuje nejen na polygrafické výrobní procesy, ale i na různé průmyslové aplikace těchto technik. Jsme připraveni dodat vám odpovídající strojní vybavení pro všechny fáze sítotiskové i tamponové výroby a pomůžeme vám s výběrem optimálního zařízení tak, aby odpovídalo vašemu oboru i požadavkům na kvalitu, výkon a cenu. Pro veškerá dodávaná zařízení zajišťujeme instalaci, zaškolení a zprostředkování servisních oprav a originálních náhradních dílů. Pomůžeme vám také s nastavením veškerého strojního zařízení.

Společnost SERVIS CENTRUM a.s. se snaží poskytovat svým klientům kvalitní produkty i služby s ohledem na životní prostředí, a proto je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14002 a pravidelně prochází interním i externím auditem.

 

 

25 let

 

Stabilita rodinné firmy více než 30 let

SERVIS CENTRUM a.s. založili manželé Jan a Alena Popelkovi koncem roku 1989 a zaměřili se na odborné technické a technologické služby pro sítotisk a tamponový tisk. Koncept portfolia s kvalitními značkami, odbornými znalostmi a důsledným cílením na úspěch zákazníka vytvořil z firmy dlouhodobého stabilního leadera českého a slovenského trhu. Firma, kterou dnes vede syn Michal Popelka, pokračuje v tradici poskytování kvalitních a spolehlivých řešení průmyslových tiskových úloh.

25 let

 

Kvalita, systém a spokojenost zákazníků

SERVIS CENTRUM a.s. má již řadu let nastaveny své procesy podle mezinárodních norem ISO 9001 a ISO 14001. Podařilo se nám vytvořit živý a perspektivní systém managementu jakosti a ochrany životního prostředí. Sledujeme spokojenost našich zákazníků, kteří nám dali již více než 2000 hodnocení s průměrnou školní známkou 1,1.

25 let

 

Dobré jméno a spolehlivost

SERVIS CENTRUM a.s. od svého založení vystupuje jako seriózní, spolehlivý obchodní partner. Naše dobré jméno je pro nás důležitější, než samotný obchod. Podání ruky je pro nás stejný závazek, jakým je podpis smlouvy. Proto Bisnode, evropský vedoucí poskytovatel ekonomických informací o společnostech a podnikatelích, partner Dun & Bradstreet, dlouhodobě oceňuje naši společnost certifikáty TOP RATING s Certifikací důvěryhodnosti AAA.

>