x

Napište nám

 Nevyplnili jste povinné pole.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem
reakce na odeslanou zprávu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se
zásadami ochrany osobních údajů
.

Pomůcky

Netkaná textilie

Utěrky Wypall X 60+ jsou víceúčelové, opakovaně použitelné utěrky určené k rychlému a účinnému utírání barev a přídavných prostředků a k čištění i údržbě strojů a nástrojů. Jsou vyráběny ojedinělou technologii z netkaného materiálu HYDROKNIT a vyznačují se vynikajícími absorpčními parametry, odolností vůči roztržení a výjimečnými užitnými vlastnostmi.

Utěrky Sontara májí využití všude tam, kde je požadavek na utěrku, která nevlákní a netřepí se. Použití: automobilový průmysl, lakovny, montážní a výrobní linky, potiskování, potravinářství. Netkané textilie Sontara výborně absorbují vodu, oleje, rozpouštědla a dokonale stírá dosucha. Netkaná textilie Sontara je pevná a odolná i při opakovaném použití.

Utěrky Tiger White jsou víceúčelové, opakovaně použitelné utěrky s vynikajícími absorpčními parametry. Jsou vhodné při úkonech náročných na preciznost a savost, lze je použít i na ředidla.

 

Papírové utěrky

WYPALL L30 jsou univerzální, jednorázové utěrky z vysoce absorpčního materiálu, které jsou dostatečně pevné i za mokra. Jsou určené k odstranění špíny a tekutin z pracovních strojů a rukou, stejně jako k víceúčelovému utírání. Rychle absorbují nečistoty a menší množství tekutin z hladkých povrchů.

• papírové utěrky jsou určené na stírání vody, nečistot a oleje z hladkých povrchů
• papírové utěrky jsou dostatečně pevné i za mokra
• doporučovány pro lehké a středně těžké stírací úkony

 

 

 

Průmyslové utěrky

KIMTECH PURE jsou průmyslové utěrky určené ke zvláštním účelům v čistých provozech a čistých výrobních prostorách. Utěrky ze 100% polypropylénu jsou určené do čistých prostor dle ISO třídy 7 a vyšší. Vyznačují se nízkou textilní sprašností, díky čemuž jsou vhodné pro specializované provozy s požadavkem na citlivé stírací úkony (např. v laboratořích). Tyto pevné utěrky jsou určeny pro opakované použití s chemikáliemi a s rozpouštědly.

 

Kartáče

Pro nanášení chemikálií při odmašťování, čištění, odvrstvování a dočišťování jsou velmi užitečné kartáče. Díky kartáčům se daří nanášet potřebné chemikálie na sítovině i do vazbových bodů tkaniny.

Kartáče z řady  KIWO SCREENBRUSH jsou určeny k přenášení chemikálií používaných při výrobě šablon na síto. Držadla jsou z plastu odolného proti mnoha chemikáliím, štětiny z monofilních vláken. Kartáče se liší tvrdostí a délkou štětin, dodávají se v různých barvách tak, aby nedocházelo k nežádoucímu míchání různých chemikálií.

Pro odmašťování je určen bílý kartáč, pro čištění mezi tisky modrý kartáč, pro odvrstvení zelený kartáč a pro konečné dočištění sít červený kartáč.

>