x

Napište nám

 Nevyplnili jste povinné pole.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem
reakce na odeslanou zprávu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se
zásadami ochrany osobních údajů
.

Balicí stroje

Pro dosažení maximální produktivity při velkonákladovém potisku triček a jiných textilií by měla být nedílnou součástí vybavení provozu také zařízení či moduly pro automatizované skládání, stohování a balení již potištěného textilu.

Společnost ROQ se svou 35 letou praxí na trhu nabízí kvalitní řešení pro tyto balící a stohovací úlohy, a tím vám pomůže ušetřit drahocenný čas v rámci vaší celkové produkce. 

 

Automatický stohovací stroj ROQSTACK

Tento modul skládá a stohuje kusy již potištěných oděvů podél svého dopravního pásu. V případě, že se tento pás přeplní, stroj se pak automaticky zastaví. ROQSTACK lze také synchronizovat a propojit např. s modulem ROQFOLD. 

Stroj je uživatelsky velmi přívětivý a dá se jednoduše ovládat pomocí digitálního panelu. 

ROQSTACK je jedním z nejrychlejších stohovacích strojů na trhu s maximální produkcí až 800 kusů za hodinu.

Tento přídavný modul vám pomůže ušetřit drahocenný čas a zajistí, aby byly výsledky vašich tiskových úloh prezentovány správným způsobem.

 

Více informací o zařízení ROQSTACK

 

Automatický balící stroj ROQBAG

ROQBAG je stroj připravený k automatickému balení všech druhů textilií v jakémkoli formátu. Při balení používá obaly se samolepicí klapkou nebo bez ní.

Navíc stroj v průběhu balícího procesu nevyžaduje žádnou specializovanou obsluhu. 

V případě použití balíků se samolepící klapkou ROQBAG nejprve odstraní ochrannou pásku a klapku pak automaticky přeloží. Výsledný produkt tak bude mít dokonalou formu.

Digitální ovládací panel je uživatelsky příjemný, navíc software byl vyvinut tak, aby jej mohl používat kdokoli. ROQBAG je jedním z nejrychlejších balících strojů na trhu s maximální produkcí 600 kusů za hodinu.

 

Více informací o zařízení ROQBAG

Automatický aplikátor etiket a štítků ROQLABEL A

Modul ROQLABEL A aplikuje automaticky štítky přímo na oděv a dodává tak přidanou hodnotu automatickému procesu balení.

Navíc nevyžaduje žádnou specializovanou obsluhu. ROQLABEL A aplikuje štítky až do šířky 80 mm.

Pracuje ideálně ve spojení s dalším modulem - ROQFOLD. Oba stroje pak dokážou synchronizovat své rychlosti tak, aby fungovaly stejným tempem.

ROQLABEL A je umístěn na výstupu ROQFOLD a zjednodušuje nastavení, načítání štítků a jejich umístění. Ovládání aplikátoru se pak provádí na ovládacím panelu ROQFOLD.

Více informací o zařízení ROQLABEL A

>