x

Napište nám

 Nevyplnili jste povinné pole.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem
reakce na odeslanou zprávu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se
zásadami ochrany osobních údajů
.

Karusely

Pro potisk textilní konfekce (čepice, trička, mikiny, ubrusy a ubrousky), ale i různých přířezů dodáváme sítotiskové karusely. Na karuselech je možné tisknou jednou i více barvami, jednotlivé pozice karuselu mohou být využity pro nakládání nebo snímání, tisk nebo sušení. Sítotiskové karusely se liší počtem pozic a komfortem vybavení a seřizování.

Ke spolupráci se značkou ROQ jsme se rozhodli především proto, že produkty této společnosti vynikají v oboru potisku textilu. Firma sází především na kvalitu a nejmodernější technologie v oblasti strojírenství a vývoje produktů.

Přidanou hodnotou je pak vývoj samotných součástí strojů, důraz na každý jednotlivý detail a vlastní design. Během 35 let praxe se společnost vypracovala na pozici globálního producenta textilních tiskových strojů.

Karusely ROQ, které bychom vám zde rádi blíže představili, jsou schopny vyhovět nárokům extrémně náročné klientely, ale zároveň za velice příznivou cenu. 

Sítotiskový stroj ROQprint YOU

Pokud potřebujete, aby byla vaše sítotisková produkce výkonnější, tak je ROQprint YOU vhodnou volbou pro vás. Tento stroj byl vytvořen proto, aby byl přesný a uživatelsky přívětivý. Navíc se vyznačuje dlouhou životností. 

Přesvědčí vás o své všestrannosti, neboť se pyšní maximální produkcí až 1 000 kusů za hodinu s použitím 8 až 20 voštinových desek a s možností tisku až 18 barvami. 

Každá tisková hlava karuselu má svůj vlastní nezávislý ovládací panel, ale zároveň lze celý stroj ovládat pomocí centrálního dotykového displeje.

Veškerý tok informací můžete tedy ovládat z této centrální konzoly, což umožňuje velmi rychlé nastavovací časy. Navíc s použitím jednotky PRU (Pozitivní registrační jednotky) budou časy nastavení ještě kratší, což zlepšuje efektivitu celé operace.

Více informací o zařízení ROQprint YOU

 

Sítotiskový stroj ROQprint NEXT

Tento nový automatický sítotiskový stroj umožňuje tisknout s 6 až 18 barvami, na maximální ploše až 850 mm x 1000 mm a s maximální možnou produkcí až 1200 kusů za hodinu.

Mezi hlavní technické přednosti patří elektrická rotace se servomotorem, centrální pohon zvedání hlav a 10” centrální dotykový displej. Tyto vlastnosti pak komplexně přispívají ke zvýšení produktivity stroje až o 20 % oproti ostatním karuselům. 

Stroj je zároveň uživatelsky velmi přívětivý a používá proprietární software vytvořený ve spolupráci se zákazníky firmy ROQ.

I když každá tisková hlava disponuje svým vlastním ovládacím panelem, tak stroj lze samozřejmě řídit také pomocí centrálního dotykového displeje.  

 

Více informací o zařízení ROQprint NEXT

 

Sítotiskový stroj ROQprint ECO

ROQprint Eco je ideální volbou i pro nejnáročnější tiskárnu, protože najde efektivní odpověď na každou tiskovou úlohu. 

Tento stroj zahrnuje nejnovější technologické inovace od firmy ROQ. Lze jej nakonfigurovat pro tisk s 1 až 18 barvami a s použitím 12 až 20 voštinových desek, přičemž plocha tisku se pohybuje od 450 mm x 550 mm do 800 mm x 1100 mm.

Výškový systém nezávislého zvedání tiskových hlav je obzvláště nápomocný při práci s barvami na vodní bázi, protože tiskárna tak dokáže řídit dobu, po kterou je síto v kontaktu s horkými deskami.

To dopomáhá k menšímu odpařování barev, což vede ke kratším zastavením během tiskových úloh a k efektivnější práci.

Více informací o zařízení ROQprint ECO

 

Sítotiskový stroj ROQprint OVAL RUN

Potřeby trhu se neustále vyvíjejí, a tak společnost ROQ sestrojila nový automatický oválný tiskový stroj, který je cenově dostupný, ale současně je schopen nabídnou vysoce kvalitní tisk.

ROQ musela pozměnit filozofii konstrukce oválného sítotiskového stroje.

Materiál i základní funkce zůstávají stejné, ale přesto zde najdeme rozdíly. 

ROQprint OVAL RUN má pevnou konfiguraci. Po každé tiskové hlavě následují dva volné prostory, které lze použít pro sušení, foliování nebo flockování.

Tato vlastnost umožňuje, aby cena byla extrémně konkurenceschopná, aniž by byla ohrožena kvalita stroje nebo samotné práce.

Více informací o zařízení ROQprint OVAL RUN

 

ROQ HYBRID

Předtím náročné tiskové úlohy se nyní stanou snadnými právě díky tomuto stroji. S ROQ Hybrid můžete kombinovat třpytky, fólie či 3D tisk.

ROQ HYBRID s 8 tiskovými hlavami používá barvy CMYK. Verze s 12 tiskovými hlavami pak používá barvy CMYK + 2, které rozšiřují dostupný barevný gamut.

Jedním z důvodů, proč se společnost ROQ rozhodla u tohoto stroje použít tiskovou hlavu Fujifilm Dimatix, je skutečnost, že je zde možná oprava trysek. Tento fakt pak příspívá k delší životnosti samotných tiskových hlav.

Stroj se navíc přizpůsobí typu textilu, na který tiskne, neboť osu Z lze nastavit až do výšky 20 mm.

Více informací o zařízení ROQ HYBRID

Sítotiskový karusel PRAKTIC

Karusel Praktic je lehké a přesné tiskové zařízení pro ruční potisk textilní konfekce a kusového zboží. Tím, že má otočnou jak část s tiskovými formami tak i s tiskovými paletami, umožňuje tisk jednou až čtyřmi barvami a s jedním až čtyřmi pracovníky. Tisková forma má díky speciálně řešenému zámku soutisk v kterékoliv poloze palet a vždy mohou být uzavřeny všechny čtyři tiskové formy současně. Držák tiskové formy umožňuje upnutí jakýchkoliv sítotiskových rámů o tloušťce 30 - 40 mm, dřevěných nebo kovových, nejlépe je však použít rámy svařené z uzavřeného hliníkového profilu o hraně 40 x 40 mm. Tisková forma je plně seřiditelná v obou směrech, je nastavitelná výška a odtrh. Rám je fixován jak v tiskové tak v nakládací poloze, je vyvážen pružinami. Je možné přiobjednat samostatné posuvné držáky palet, dále palety na rukávy a čepice, případně na dětskou konfekci. Stroj je lakován kvalitním práškovým lakem, na nějž nepůsobí ředidla používaná při mytí, kovové součástky jsou galvanicky pokoveny. Konstrukce plně odpovídá současnému světovému standardu a bylo při ní využito všech zkušeností zahraničních výrobců.

Dodává se jako 4 polohový Praktic 4N nebo 6 polohový ‚Praktic 6 N.

 

TYP KARUSELU PRAKTIC 4 N PRAKTIC 6 N
Počet tiskových pozic 4 6
Počet tiskových desek 4 6
Velikost tiskových desek 400 x 600 mm 400 x 600 mm
Doporučená velikost rámů 670 x 540 mm 670 x 540 mm
Maximální rozpětí průměr 2000 mm průměr 2500 mm
Výška tiskových desek 950 mm 950 mm
Hmotnost 85 kg 126 kg

Sítotiskový karusel PRINTEX

Tiskový karusel určený především pro potisk textilu sítotiskem a pro flokování. Při jeho konstrukci byly zužitkovány zkušenosti z výroby a provozu mnoha úspěšných strojů. Robustní konstrukce zajišťuje neobyčejnou stabilitu stroje, která má podstatný vliv na dlouhodobou přesnost nastaveného soutisku. Tisková ramena jsou odlita ze slitiny lehkých kovů, což přináší vynikající tuhost celé sestavy. Provedení stroje je tradičně bezmazné - tiskař pouze tiskne a veškerá údržba je redukována na občasné čištění.

Nespornou předností je velmi rychlé, snadné a k dokonalosti dovedené upínání sítotiskových rámů a nastavování soutisku barev. K seřízení soutisku barev lze využít možnosti pohybu sítotiskové šablony ve všech potřebných směrech včetně možnosti natáčení v horizontální rovině. Veškeré nastavování je velmi jemné a precizní pomocí mikrometrických šroubů. Dále je k dispozici možnost nastavení úhlu mezi sítotiskovou formou a tiskovou paletou a samozřejmě také možnost nastavení odtrhu a radiálního posunu tiskových palet. Veškerá nastavení lze přitom provést bez jakéhokoliv nářadí a dokonale zajistit pomocí příslušných aretačních prvků.

Moderní sendvičová konstrukce hliníkových tiskových palet jim dává vynikající tuhost při velmi nízké hmotnosti, což zmenšuje celkovou velikost setrvačných hmot a podstatně redukuje zátěž obsluhy při tisku. Tiskové palety jsou přitom vhodné i pro používání mezisušičů (např. FLASHTERM 39 Master). Námahu obsluhy stroje dále snižuje optimalizovaná geometrie pružin a dalších prvků ovládajících tisková ramena. Mimořádně přesná aretace polohy tiskového rámu vůči paletě využívá předpětí aretačního čepu mezi vodícími kladkami, což se spolu s velmi přesným uložením všech pohyblivých dílů a tuhou konstrukcí podílí na vynikající kvalitě soutisků i v průběhu velkých tiskových sérií. Způsob provedení a seřízení aretací umožňuje současnou práci více tiskařů. Při naprosto bezproblémovém použití tohoto karuselu pro technologii flokování je nezbytná dokonalá elektrická izolace tiskových palet od rámu stroje, což podstatně eliminuje stupeň nežádoucího znečištění zařízení flokovacími vlákny. Zařízení je konstruováno a vyrobeno tak, že odpovídá předpisům a normám zemí Evropské unie z hlediska konstrukce, provozu a bezpečnosti obsluhy a je vybaveno CE deklarací.

 

TYP KARUSELU PRINTEX 6 N PRINTEX 8 N PRINTEX 10 N
Počet tiskových pozic 6 8 10
Počet tiskových desek 6 8 10
Velikost tiskových desek 430 x 530 mm 430 x 530 mm 430 x 530 mm
Maximální šířka rámů 600 mm 600 mm 600 mm
Maximální rozpětí průměr 2800 mm průměr 3200 mm průměr 4000 mm
Výška tiskových desek 1000 mm 1000 mm 1000 mm
Hmotnost 220 kg 350 kg 450 kg
>