x

Napište nám

 Nevyplnili jste povinné pole.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem
reakce na odeslanou zprávu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se
zásadami ochrany osobních údajů
.

Karusely

Ke spolupráci se značkou ROQ jsme se rozhodli především proto, že produkty této společnosti vynikají v oboru potisku textilu. Firma sází především na kvalitu a nejmodernější technologie v oblasti strojírenství a vývoje produktů.

Přidanou hodnotou je pak vývoj samotných součastí strojů, důraz na každý jednotlivý detail a vlastní design. Během 35 let praxe se společnost vypracovala na pozici globálního producenta textilních tiskových strojů.

Karusely ROQ, které bychom vám zde rádi blíže představili, jsou schopny vyhovět nárokům extrémně náročné klientely, ovšem za velice příznivou cenu. 

Sítotiskový stroj ROQprint YOU

Pokud potřebujete, aby byla vaše sítotisková produkce výkonnější, tak je ROQprint YOU vhodnou volbou pro vás. Tento stroj byl vytvořen proto, aby byl přesný a uživatelsky přívětivý. Navíc se vyznačuje dlouhou životností. 

Přesvědčí vás o své všestrannosti, neboť se pyšní maximální produkcí až 1 000 kusů za hodinu s použitím 8 až 20 voštinových desek a s možností tisku až 18 barvami. 

Každá tisková hlava karuselu má svůj vlastní nezávislý ovládací panel, ale zároveň lze celý stroj ovládat pomocí centrálního dotykového displeje.

Veškerý tok informací můžete tedy ovládat z této centrální konzoly, což umožňuje velmi rychlé nastavovací časy. Navíc s použitím jednotky PRU (Pozitivní registrační jednotky) budou časy nastavení ještě kratší, což zlepšuje efektivitu celé operace.

Sítotiskový stroj ROQprint NEXT

Tento nový automatický sítotiskový stroj umožňuje tisknout s 6 až 18 barvami, na maximální ploše až 850 mm x 1000 mm a s maximální možnou produkcí až 1200 kusů za hodinu.

Mezi hlavní technické přednosti patří elektrická rotace se servomotorem, centrální pohon zvedání hlav a 10” centrální dotykový displej. Tyto vlastnosti pak komplexně přispívají ke zvýšení produktivity stroje až o 20 % oproti ostatním karuselům. 

Stroj je zároveň uživatelsky velmi přívětivý a používá proprietární software vytvořený ve spolupráci se zákazníky firmy ROQ.

I když každá tisková hlava disponuje svým vlastním ovládacím panelem, tak stroj lze samozřejmě řídit také pomocí centrálního dotykového displeje.  

 

Sítotiskový stroj ROQprint ECO

ROQprint Eco je ideální volbou i pro nejnáročnější tiskárnu, protože najde efektivní odpověď na každou tiskovou úlohu. 

Tento stroj zahrnuje nejnovější technologické inovace od firmy ROQ. Lze jej nakonfigurovat pro tisk s 1 až 18 barvami a s použitím 12 až 20 voštinových desek, přičemž plocha tisku se pohybuje od 450 mm x 550 mm do 800 mm x 1100 mm.

Výškový systém nezávislého zvedání tiskových hlav je obzvláště nápomocný při práci s barvami na vodní bázi, protože tiskárna tak dokáže řídit dobu, po kterou je síto v kontaktu s horkými deskami.

To dopomáhá k menšímu odpařování barev, což vede ke kratším zastavením během tiskových úloh a k efektivnější práci.

Sítotiskový stroj ROQprint OVAL RUN

Potřeby trhu se neustále vyvíjejí, a tak společnost ROQ sestrojila nový automatický oválný tiskový stroj, který je cenově dostupný, ale současně je schopen nabídnou vysoce kvalitní tisk.

ROQ musela pozměnit filozofii konstrukce oválného sítotiskového stroje.

Materiál i základní funkce zůstávají stejné, ale přesto zde najdeme rozdíly. 

ROQprint OVAL RUN má pevnou konfiguraci. Po každé tiskové hlavě následují dva volné prostory, které lze použít pro sušení, foliování nebo flockování.

Tato vlastnost umožňuje, aby cena byla extrémně konkurenceschopná, aniž by byla ohrožena kvalita stroje nebo samotné práce.

ROQ HYBRID

Předtím náročné tiskové úlohy se nyní stanou snadnými právě díky tomuto stroji. S ROQ Hybrid můžete kombinovat třpytky, fólie či 3D tisk.

ROQ HYBRID s 8 tiskovými hlavami používá barvy CMYK. Verze s 12 tiskovými hlavami pak používá barvy CMYK + 2, které rozšiřují dostupný barevný gamut.

Jedním z důvodů, proč se společnost ROQ rozhodla u tohoto stroje použít tiskovou hlavu Fujifilm Dimatix, je skutečnost, že je zde možná oprava trysek. Tento fakt pak příspívá k delší životnosti samotných tiskových hlav.

Stroj se navíc přizpůsobí typu textilu, na který tiskne, neboť osu Z lze nastavit až do výšky 20 mm.