x

Napište nám

 Nevyplnili jste povinné pole.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem
reakce na odeslanou zprávu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se
zásadami ochrany osobních údajů
.

Mycí boxy

Po ukončení tisku je nutné sebrat ze síta maximum zbytků barvy a síto co nejdříve pečlivě umýt od barev. Mytí může být automatické nebo manuální.

Manuální mycí box je zařízení, které je součástí komplexního ekologického programu recyklace mycích prostředků a technologie čistění v sítotiskových dílnách. Box je vyroben z nerezového plechu, těsně svařen a povrchově upraven. Box má speciální dvouplášťovou konstrukci, která umožňuje odsávání těkavých složek a par čističů používaných v boxu i ze zbytků barev. Box je opatřen odsávacím otvorem o průměru 125 mm a roštem pro snadné polohování rámů. Po práci může být uzavřen kovovou lamelovou roletou. Box má samostatný oběh mycí kapaliny, kterou je speciální čistič s nízkým odparným číslem. To zajišťuje jednak velmi dobrou mycí schopnost, ale také malé ubývání mycí kapaliny odpařováním. Mycí kapalina je uložena v zásobníku o obsahu 50 l, který je umístěn pod boxem. Uvnitř zásobníku je odkalovací zařízení s filtrační plachetkou a odkalovací síťkou. Kapalina se do boxu čerpá čerpadlem s pneumatickým pohonem. Tím je zajištěna naprostá bezpečnost (proti výbuchu) box nemá žádné elektrické vybavení. Uvnitř boxu je souprava hadice a mycích kartáčů z materiálů odolných barvám a čisticím prostředkům.

 

Nabízíme nerezové mycí boxy ACM

webMaster3Mycí box je zařízení, které je součástí komplexního ekologického programu recyklace mycích prostředků a technologie čistění v sítotiskových dílnách. Box je vyroben ze speciálního nerezového plechu, tesně svařen a povrchově upraven. Box má speciální dvouplášťovou konstrukci, která umožňuje odsávání jak těkavých složek, tak i těžkých par z bází a ředidel používaných barev. Box je opatřen předřezaným odsávacím otvorem o prům. 125 mm a roštem pro snadné polohování rámů. Zvenčí je box opatřen kovovou lamelovou roletou, kterou se box uzavírá, pokud se s ním nepracuje. Box má samostatný oběh mycí kapaliny, kterou je speciální čistič s velmi nízkou odpařivostí. Mycí kapalina je uložena v zásobníku o obsahu 50 l, který je umístěn pod boxem. Uvnitř zasobníku je odkalovací zařízení s filtrační plachetkou a odkalovací síťkou. Kapalina se do boxu čerpá speciálním nevýbušným čerpadlem se vzduchovým pohonem, čímž je zajištěna naprostá bezpečnost, box nemá žádnou elektrickou instalaci. Uvnitř boxu je souprava hadice a mycích kartáčů z materiálů odolných barvám a čistícím prostředkům.

 

TYP BOXU ACT-S I-1100 ACT-S II-1500 ACT-S III-1900
Max. rozměr mytých sít 1000 x 1100 mm 1200 x 1500 mm 1450 x 1900 mm
Výška 1900 mm 2050 mm 2200 mm
Šířka 1550 mm 2050 mm 2400 mm
Hloubka 800 mm 800 mm 800 mm
Přípojka tlak. vzduchu 1/4" 1/4" 1/4"
Pracovní tlak 2 - 4 bar 2 - 4 bar 2 - 4 bar

 

>