x

Napište nám

 Nevyplnili jste povinné pole.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem
reakce na odeslanou zprávu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se
zásadami ochrany osobních údajů
.

Služby

JAKÝ DRUH SLUŽBY?


Služby pro sítotisk

Sítotisk se vyznačuje širokou paletou materiálů, které lze potiskovat, jako je sklo, kov, plasty, či materiály s různou povrchovou úpravou, ale i textil, papír, apod. Nabízíme proto několik desítek typů barev pro nejrůznější potiskované podklady. Jsou to ředidlové i UV barvy, ale v sortimentu máme i barvy ředitelné vodou, či plastizolové barvy na textil. Dodáváme barvy německé firmy MARABU, jejíž silnou stránkou je výroba barev na obtížně potiskovatelné materiály a barvy na textil od renomované rodiny Manoukian. Při výběru vhodného typu barvy vám rádi pomohou naši technici. Ke všem barvám dodáváme celou škálu pomocných prostředků.

 

JAKÝ TYP SLUŽBY?


Služby pro tamponový tisk

Tamponový tisk je technika zcela odlišná od sítotisku. Zatímco sítotisk je průtiskové technika, je tamponový tisk přenosový hlubotisk. Technika přenosu umožňuje potiskování nejrůznějších tvarů a nerovných povrchů. Obě techniky jsou příbuzné díky v podstatě stejnému typu používaných barev. Avšak zatímco v sítotisku můžeme regulovat tloušťku natisknuté vrstvy, je tato možnost u tamponového tisku velmi omezená a navíc vrstva barvy natisknuté tamponem je mnohonásobně nižší než vrstva barvy natisknuté sítotiskem. Proto se tamponové barvy liší od sítotiskových barev o něco větším množstvím pigmentů, aby se i v nízkých vrstvách docílilo rozumné kryvosti. Další rozdíl jsou použitá ředidla. Ředidla v tamponových barvách musí být koncipována tak, aby se během přenášení motivu na tamponu část ředidla z barvy odpařila. Tím se změní její povrchové napětí a barva se „nalepí“ na potiskovaný substrát.

 

JAKÝ TYP SLUŽBY?


Služby pro digitální tisk

Digitální tisk je již nejrozšířenější tisková technika. Narůstá nejenom jeho využití, rozsah zakázek, ale pochopitelně také výsledná kvalita tisku. Výhody tohoto technologického postupu asi není nutné příliš zdůrazňovat. Tiskové náklady již od jednoho či několika kusů a také možnosti personalizace jednotlivých tiskovin hovoří samy za sebe.

 

JAKÝ TYP SLUŽBY?


>